Bank daje 300 zł za założenie karty kredytowej. Sprawdzam

W dniu dziejszym zgłosiłem formularz przez inna stronę internetową której to właściciel dostanie zapewne jakiś pieniądz, że polecił mi tą kartę kredytową.

Jest to moja pierwsza taka sytuacja w której zakładam kartę kredytową tylko po to by dostać premie w wysokości 300zł w postaci gotówki. Pieniądze przeznacze na zakup jakiegoś trwałego dobra, które będzie mi przypominać, że za swoją kreatywność i trochę zaangażowania mam tą rzecz. Podstawowym warunkiem aby ubiegać się o karte kredytową jest wynagordznie na minimum 1200zł. Nie jest to wygórowana kwota. Praktycznie każdy kto dziś pracuje na pełny etat zarabia więcej gdyż minimalne wynagrodznie w PL to 2100 zł brutto.

Ogólnie mało kto chce się bawić w zakładanie kart a potem np. rezygnowanie z nich tylko po to by dostać premie. Z drugiej strony 300 zł drogą nie chodzi, a jeśli uda się namówić jeszcze kogoś z rodziny to pare osób zarobi. Dziś aby zarobić 300zł trzeba w naszym kraju średnio przepracować około 15 godzin. Potraktuje tą nagrodę jako zapłata za mój czas poświęcony dla załatwienia tej sprawy.

Zobacz również: 300 zł nagrody od banku

Co można zrobić za ekstra 300zł. Np. pójść na dobrą rodzinną kolacje do restauracji i w ten sposób zainwestować pieniądze najlepiej jak można.

Spróbuje sam i sie przekonam czy faktycznie Bank daje za darmo pieniądze.

1 Response

  1. 22 marca 2018

    […] Zobacz wcześniejszy wpis: Nagroda 300zł […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: