Bank daje 300 zł za założenie karty kredytowej. Sprawdzam

W dniu dziejszym zgłosiłem formularz przez inna stronę internetową której to właściciel dostanie zapewne jakiś pieniądz, że polecił mi tą kartę kredytową.

Jest to moja pierwsza taka sytuacja w której zakładam kartę kredytową tylko po to by dostać premie w wysokości 300zł w postaci gotówki. Pieniądze przeznacze na zakup jakiegoś trwałego dobra, które będzie mi przypominać, że za swoją kreatywność i trochę zaangażowania mam tą rzecz. Podstawowym warunkiem aby ubiegać się o karte kredytową jest wynagordznie na minimum 1200zł. Nie jest to wygórowana kwota. Praktycznie każdy kto dziś pracuje na pełny etat zarabia więcej gdyż minimalne wynagrodznie w PL to 2100 zł brutto.

Ogólnie mało kto chce się bawić w zakładanie kart a potem np. rezygnowanie z nich tylko po to by dostać premie. Z drugiej strony 300 zł drogą nie chodzi, a jeśli uda się namówić jeszcze kogoś z rodziny to pare osób zarobi. Dziś aby zarobić 300zł trzeba w naszym kraju średnio przepracować około 15 godzin. Potraktuje tą nagrodę jako zapłata za mój czas poświęcony dla załatwienia tej sprawy.

Zobacz również: 300 zł nagrody od banku

Co można zrobić za ekstra 300zł. Np. pójść na dobrą rodzinną kolacje do restauracji i w ten sposób zainwestować pieniądze najlepiej jak można.

Spróbuje sam i sie przekonam czy faktycznie Bank daje za darmo pieniądze.


One Reply to “Bank daje 300 zł za założenie karty kredytowej. Sprawdzam”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: