Blog finansowy, statystyki odwiedzin

Blog finansowy Jak pomnażać oszczedności ma coraz większe statystyki odwiedzin ale mogłoby być dużo więcej. Czytając inne blogi finansowe zauważam, że niektórzy mają kilkadziesiąt tysiecy odwiedzin miesięcznie. Na tych blogach finansowych można znaleźć nawet zdjęcia z google analytics potwierdzające że ilość odwiedzin bloga jest prawdziwa.

Zastanawiam się czy jest możliwe by blog finansowy np. po dwóch latach miał miesięcznie tysiące odwiedzin. Tak naprawdę Polacy nie są społeczeństwem, którzy myślą o swoim domowym budżecie, budowaniu oszczędności, o swoich finansach. Najczęściej zadają sobie jedno pytanie. Czy starczy mi pieniędzy do kolejnej wypłaty. Jeśli odpowiedź jest na Tak to są zadowoleni.

Skoro blogi finansowe mają tyle odwiedzin to kto czyta te blogi? Skąd tyle odwiedzin. Mój blog Jak pomnażać oszczędności po wpisaniu frazy szukanej w google jak pomnażać oszczędności wyskakuje w pierwszej dziesiątce. Przy wyszukiwaniu innej frazy Jak pomnożyć pieniądze aktualnie mój blog finansowy wyskakuje w pierwszej piątce.

Mimo takich dobrych pozycji w wyszukiwarce blog finansowy jak pomnażać oszczędności ma narazie dużo dużo mniejsze statystyki niż te opisywane na innych blogach. Zastanawiam się na ile wiarygodne sa te informacje na innych blogach o ilości odwiedzin. Czy przypadkiem nie sa podkręcane…

Moj blog ma dwa miesiące i jest już w wyszukiwarce google wysoko. Uważam to za  spory sukces. Teraz pozostaje pracować na statysyką odwiedzin by rosła. Pomogą w budowaniu dobrej pozycji trafne artykuły i wpisy.

Myślę dla każdego kto prowadzi własny blog jest ważne by być czytanym. Miło również kiedy czytający Twoje wpisy zostawią wartościowe komentarze. Zapraszam do skomentowania jeśli prowadzisz swój blog ile lat ma Twój blog i jak wygląda średnio statystyka odwiedzin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *