Gdzie najlepiej pojechać w Bieszczady ? Załóżmy, że już pomnożyłeś swoje oszczędności i teraz Twój problem to jak wydać te zainwestowane pieniądze ?

Ja właśnie zwiedzam nasze Bieszczady. Wybierając się w podróż zastanawiałem się, gdzie najlepiej pojechać w Bieszczady ?W internecie znalazłem informacje, że Solina, Wetlina to takie miejscowości gdzie warto wybrać się w Bieszczady.

Ja opisze w tym wpisie swój pobyt na Solinie. A mianowicie spaliśmy w jednym z pensjonatów. Jest on położony obok wejścia na zaporę. Na zaporze jest trochę ludzi ale nie przypomina to ilości ludzi jak np. na Kropuwkach . Są stoiska gdzie można kupić sobie pamiątki. Na Solinie możesz wykupić rejs statkiem co też zrobiłem. Ogólnie Solinę trzeba odwiedzić będąc na Bieszczadach ale to jeszcze nie są te Bieszczady, które zapierają dech. Co w Solinie mnie zaskoczyło negatywnie to zaniedbane plaże albo ich brak. Kamienie i błoto po stronie Polańczyka. Sądziłem, że jeśli jest to miejscowość turystyczna to plaża powinna spełniać jakieś minimum. Mało możliwości by dziecko mogło popływać w czystej wodzie. Pełno błota. Przez chwilę można mieć wrażenie jakbyś brał kąpiel błotną. Takie jest moje doświadczenie. Wkrótce kolejny wpis o wejściu z miejscowości Muczne na Tarnice – najwyższy szczyt Bieszczad.