Jak pomnożyć 100 tysięcy złotych ?

Jak pomnożyć 100 tysięcy złotych ? Przeglądam forum internetowe, wpisuje w wyszukiwarkę google frazę jak pomnożyć 100 tysięcy złotych i wyskakuje mi całe mnóstwo odpowiedzi. Na wielu forach ludzie pytają jak pomnożyć swoje pieniądze.

Wychodzi na to, że ludzie mają pieniądze i to nawet sporo. Ostatnio nawet był głośny artykuł o starszej pani około 80 roku życia, która wypłaciła z banku pieniądze w wysokości około kilkudziesięciu tysięcy dolarów a następnie jest pocięła nożyczkami i wyrzuciła do kosza… Prawdopodobnie postąpiła tak gdyż się rozchorowała. Ale wracając do mojego wpisu o tym jak pomnożyć 100 tysięcy złotych należy zauważyć, że ludzie mają taką gotówę.

Masz trochę więcej wolnych pieniędzy niż pozostali i zastanawiasz się w co ją zainwestować. Możliwości jest całe mnóstwo. Możesz np. kupić samochód dostawczy i zająć się wożeniem mebli. Co by nie powiedzieć jeśli będzie zapotrzebowanie na Twoje usługi to pomnożysz swoje pieniądze.
Najłatwiej chyba jest założyć lokatę bankową lub kupić obligacje skarbowe. Jeśli czytasz ten wpis i masz pomysł jak pomnożyć 100 tysięcy złotych to umieść podpowiedź w komentarzu.

2 komentarze

  1. comparic pisze:

    Dużo zależy od wiedzy na temat inwestycji i awersji do ryzyka. Na pewno ważna jest regularność, szczególnie jeśli zdecydujemy się na pomnażanie poprzez lokaty itd. – wtedy warto dopłacać regularnie nawet małe kwoty tak by procent składany pracował.

    • ania pisze:

      Procent składamy świetna rzecz. Szczególnie widać przy dłuższym oszczędzaniu. Kwota odsetek może być większa niż sama wpłata na rachunek lokaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: