Jak pomnożyć 500 zł – meble ?

Jak pomnożyć 500 zł ? Co robisz kiedy nagle masz ekstra 500 zł ? Spłacasz zadłużenie na karcie kredytowej, zakładasz lokatę bankową ? Wydajesz na nowe spodnie i koszule czy wyjście do restauracji? A może znikają te pieniądze w czarnej dziurze jak to się dzieje u wielu ludzi ?

Pomnażanie pieniędzy to kupienie coś co jest warte 500 zł za 420 zł. Jesteś pewny że zainwestowałeś dobrze bo kupiłeś coś poniżej jego ceny rynkowej. To jest właśnie pomnażanie pieniędzy lub oszczędności.

Hazard to kupienie czegoś po normalnej cenie i łudzenie się, że cena pójdzie do góry. Jeśli chcesz mnożyć pieniądze upewnij się jaka jest średnia cena danego towaru by potem nie okazało się, że kupiłeś na górce lub przepłaciłeś.

6 pomysłów jak pomnożyć 100 zł

Jak pomnożyć 500 zł -zacznij swój video blog ?

Inwestowanie na portalach ogłoszeniowych typu gumtree czy olx

Na portalach ogłoszeniowych jest wiele okazji, szczególnie jak mieszkasz w większym mieście. Jest mnóstwo różnego rodzaju mebli na sprzedaż. Może uda się Tobie znaleźć ciekawy mebelek, który później sprzedasz drożej na tej samej stronie ogłoszeniowej lub wystawisz na sprzedaż na podobnej stronie ogłoszeniowej. Możesz też kupić sprzęt Agd lub Rtv.

Jak pomnożyć 500 zł ? Może jedną z możliwości jest handel przez strony ogłoszeniowe.

1 Response

  1. Jest wiele ciekawych opcji pomnażania pieniędzy. Większość z nas jednak boi się ryzyka, boi się tego że jednak nie zarobi na takim interesie a straci swoje oszczędności. Dlatego większość wybiera sprawdzone, choć niezbyt dochodowe opcje jak lokaty czy konta oszczędnościowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *