Park rozrywki Energylandia – moja opinia

Na powrocie z Bieszczad zdecydowałem się, że odwiedzę największy w Polsce park rozrywki Energylandia. Słyszałem już wcześniej od swoich znajomych, że jest tam fajnie. Pomyślałem, wracając z urlopu muszę tam zajechać by przekonać się jak tam jest.

Po przyjeździe w środę na parkingu było około 500-800 aut albo i więcej. Mimo iż aut było dużo miejsce parkingowe były nadal dostępne. Z parkingu, w którym ja zaparkowałem a w którym było miejsce dowozi ciebie do kas bezpłatna ciuchcia energylandia.

Bilet aktualnie kosztuje 119zł. Skorzystałem z Hyperion – wielki rolocoster i wielu innych atrkacji, Jest tam naprawdę wiele rzeczy. Jeden dzień to za mało by móc skorzystać z wszystkiego. Kolejnym fajnym a może nawet świetnym wydarzeniem jest Extreme Energylandia. Jest to show kaskaderów. Naprawdę warto to zobaczyć. Jazda na dwóch kółkach autami, skoki na motorze, skoki z wieży itd.

Moja opinia o enerylandia jest jak najbardziej pozytywna. Warto pojechać. Ja czekałem w kolejce około 20 minut by dostać się na atrakcje. Słyszałem, że najgorzej jest w weekend. Jest wtedy naprawdę mnóstwo ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *