Jak pomnażać pieniądze kupując walutę węgierską.

Pomysł na pomnażanie pieniędzy z kategorii waluty. Kolejną walutą która zdobywa siłę nabywczą jest Friont waluta Węgier. W ponad dwudziestoletniej histrorii kursu tej waluty zdarzyło się dwa razy kiedy waluta była tak silna. Był to rok maj 2002 i październik 2008. Cena tej waluty wynosiła około 1.34 gr.  W dniu dzisiejszym tj. 21.02.2018 cena tej waluty wynosi około 1.33gr a więc zdobywa kolejny szczyt swojej siły.

Pomnażanie pieniędzy zawsze niesie za sobą poczucie ryzyka. Zadajemy sobie pytanie co będzie jak sie nie uda? Ile na tym stracimy? Obserwując Frionta można uznać, że waluta prawdopodobnie zyska jeszcze więcej troche siły a następnie za jakiś miesiąc może więcej bedzie słabł. Jest to naturalna kolej rzeczy. W mojej opinii kupno tej waluty powinno przynieść pomnożenie oszczędności około 5% do 10 %. Nikt nie obiecuje że tak musi być ale skoro waluta zdobywa historyczną siłę to będzie musiała potem odreagować tracąc na wartości.

Podobny pomysł na pomnożenie oszczędności znajduje się pod linkiem http://jakpomnazacoszczednosci.pl/waluta-rubel-rosyjski/

 

2 komentarze

  1. 23 lutego 2018

    […] Pomysł jak pomnażać oszczędności przez ruble oraz Pomysł jak pomnażać pieniądze przez frionta […]

  2. 27 lutego 2018

    […] rubla , Wpis nt. kursu frionta , Wpis nt. kursu korony […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: