Jak pomnażam pieniądze będąc w programach lojalnościowych

Pomnażam pieniądze! oto jeden z sposobów! W naszym kraju istnieje wiele klubów, w których można zbierać rozmaite punkty które później można wymienić na produkty lub pieniądze. I w ten sposób pomnażasz to co obecnie masz. Pierwsze z brzegu i kolejność nie ma tu znaczenia np. Clubcard, Payback czy Vitay. Programów lojalnościowych jest mnóstwo. Praktycznie każda większa sieć ma swój. Nie wszystkie są warte jednak naszej uwagi. Swoje pieniądze możesz pomnażać między innymi w taki prosty sposób.

Czy warto brać czynny udział w takich klubach, zarabiać i należeć do nich. Czy pozwala nam to pomnażać nasze pieniądze? Czy czas poświęcony na uczestnictwo w programie lojalnościowym wogóle mi sie opłaca?

Osobiście należe do paru takich programów lojalnościowych. Kiedyś należałem do Paybacka jak startowali ale w mojej opinii lepiej wychodzi mi zbieranie punktów na Vitay więc  jestem z Orlenem. Kupuje często w Tesco więc mam clubcard.

Jak dla mnie odnoszę wiele korzyści z uczestnictwie w programach lojalnościowych. Podam przykład jak pomnażam swoje punkty poprzez uczestnictwo w Vitay. Zarejestrowałem się w ich panelu na stronie Vitay. Kiedy planuje kupić jakiś sprzęt do domu to wchodzę na stronę Vitay, loguje się i kupuje sprzęt np. agd przez stronę partnerów sklep online. Kupując w ten sposób zbieram punkty które potem wymieniam na np. paliwo. Oprócz tego założyłem sobie karte kredytową w PKO Vitay. Mając ta kartę zbieram punkty za każdą wydaną złotówkę. Aktualnie Bank PKO przyznake 1 punkt za każde wydane 2zł. Może ktoś powiedzieć, że to nie jest dużo. Może i faktycznie tak jest ale z drugiej strony. Te 2 zł i tak bym wydał a punktu bym nie miał. Wcześniej miałem karte kredytową w BZWBK i tam za wydawane pieniądze nie otrzymywałem nic w zamian

Zobacz również: Zbieram punkty Vitay

Zobacz również: Bardziej EKO i 30 zł więcej w portfelu

Tutaj podałem prosty przykład jak przy uczestnictwie w programie lojalnościowym można pomnażać to o już masz. Wystarczy trochę zaangażowania, przemyślenia i już mamy pieniądze.

Ile można w ten spsób zarobić? Zależy ile wydajesz.  Mam nadzieje, że podpowiedziałem trochę.

6 komentarzy

 1. Karol Bankowy pisze:

  Jest również szereg programów internetowych, które umożliwią nam zdobycie dodatkowej gotówki. Wystarczy dać sobie trochę czasu, przysiąść i poczytać na ich temat.

 2. Jan Zaręba pisze:

  Też często korzystam z kart lojalnościowych czy wyrabiam sobie karty (np. w punkcie laboratoryjnym, gdzie czasami odbieram wyniki krwi – tutaj akurat mam oszczędność czasu :)). Mam kartę do Tesco, Biedronki, lodziarni i sklepów, w których dość często robię większe zakupy – to się opłaca 🙂

 1. 14 marca 2018

  […] Zobacz również: Zbieram punkty i pomnażam swoje pieniądze […]

 2. 19 marca 2018

  […]  Zbacz również: Pomnażanie pieniędzy przez program lojalnościowy […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: