Jak pomnożyć pieniądze 2018

Jak pomnożyć pieniądze w 2018 ? Czy jest szansa by pomnożyć pieniądze w 2018 roku?

Czytając informacje i artykuły finansowe nachodzi człowieka myśl, że ten 2018 rok może być trudny do pomnożenia pieniędzy. Rada polityki pienieżnej pozostawia stopy bez zmian. W komunikacie Rady można już usłyszeć rok 2020. To sporo czasu. Jak zarabiac pieniądze w 2018 r?

Na moim blogu finansowym podsuwam pomysły jak pomnożyć pieniądze. Jedną z istniejących możliwości pomnożenia pieniędzy jest zakładanie lokat bankowych.

Może pozostaje szukanie lokat?


5 Replies to “Jak pomnożyć pieniądze 2018”

 1. Janek

  Nazywanie pomnażaniem pieniędzy za pomocą lokaty bankowej to jakiś żart, ponieważ lokaty bankowe w większości przypadków nawet nie obronią kapitału przed inflacją…
  Lokata bankowa może być opłacalna w przypadku kiedy weżniesz kredyt w nisko oprocentowanej walucie i wpłacisz na lokatę w walucie z lepszymi stopami procentowymi.
  Ale przysłowiowy Kowalski ma za ciasne horyzonty aby z tym sobie poradzić. Carry trating jest raczej dla spekulantów z doświadczeniem.

 2. Janek

  „Carry trade
  Pan Balcerowicz zrobił taki prezent dla spekulantów z całego świata a Nas okradł na wagony pieniędzy usztywniając kurs do dolara przy kosmicznych stopach procentowych w Polsce. Oni mieli gwarancję rządu, że nie stracą na kursie ani centa bo kurs był ‚usztywniony’ a oprocentowanie my im płaciliśmy i ten człowiek ogłaszany jest uzdrowicielem gospodarki ŻENADA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *