Jak pomnożyć pieniądze 2018

Jak pomnożyć pieniądze w 2018 ? Czy jest szansa by pomnożyć pieniądze w 2018 roku?

Czytając informacje i artykuły finansowe nachodzi człowieka myśl, że ten 2018 rok może być trudny do pomnożenia pieniędzy. Rada polityki pienieżnej pozostawia stopy bez zmian. W komunikacie Rady można już usłyszeć rok 2020. To sporo czasu. Jak zarabiac pieniądze w 2018 r?

Na moim blogu finansowym podsuwam pomysły jak pomnożyć pieniądze. Jedną z istniejących możliwości pomnożenia pieniędzy jest zakładanie lokat bankowych.

Może pozostaje szukanie lokat?

5 komentarzy

 1. Artur pisze:

  Moim zdaniem najlepiej będzie odpuścić sobie lokaty itp. Coraz mniej opłacalne się to staje, a są inne metody na skuteczne pomnażanie majątku 🙂

 2. Janek pisze:

  Nazywanie pomnażaniem pieniędzy za pomocą lokaty bankowej to jakiś żart, ponieważ lokaty bankowe w większości przypadków nawet nie obronią kapitału przed inflacją…
  Lokata bankowa może być opłacalna w przypadku kiedy weżniesz kredyt w nisko oprocentowanej walucie i wpłacisz na lokatę w walucie z lepszymi stopami procentowymi.
  Ale przysłowiowy Kowalski ma za ciasne horyzonty aby z tym sobie poradzić. Carry trating jest raczej dla spekulantów z doświadczeniem.

 3. Janek pisze:

  „Carry trade
  Pan Balcerowicz zrobił taki prezent dla spekulantów z całego świata a Nas okradł na wagony pieniędzy usztywniając kurs do dolara przy kosmicznych stopach procentowych w Polsce. Oni mieli gwarancję rządu, że nie stracą na kursie ani centa bo kurs był ‚usztywniony’ a oprocentowanie my im płaciliśmy i ten człowiek ogłaszany jest uzdrowicielem gospodarki ŻENADA!

 1. 7 sierpnia 2018

  […] w co zainwestować w 2019 r będzie aktualne przez cały nadchodzący rok. Po za lokatami bankowymi można zakupić obligacje […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *