Pomysł na pomnażanie pieniędzy przez koronę norweską

Analizując kurs walut podaje kolejny pomysł na pomnażanie. Można zauważyć, że są waluty które w ostatnich dniach nabierają słabości jakiej dawno w swojej historii nie miały. Oprócz tych , które wcześniej opisałem tj.

Pomysł jak pomnażać oszczędności przez ruble oraz Pomysł jak pomnażać pieniądze przez frionta

W tym wpisie chciałby podsunąć pomysł na pomnażanie swoich funduszy przez walute Norwegii. Analizując wykres korony norweskiej można zauważyć że ta waluta była podobnie słaba wcześniej dwa razy i teraz zbliża sie do kolejny raz do podobnej słabości. W 2001 kosztowała 44 gr, w 2008 41 gr , dziś 42 gr.

Dla osób, które chcą zminimalizować ryzyko pomnażanie pięniędzy przez waluty proponowałbym zaczekać do momentu jeśli kurs waluty norweskiej spadnie do poziomu z 2008 albo nawet niżej. Kupno waluty w tym czasie poniżej historycznych minimów daje większe szanse na zminimimalizowanie ryzyka.  Analizując wykres kursu waluty norweskiej od 2010 r można uznać, że właściwa średnia wartoś tej waluty oscyluje około 50gr.

Kupując walute po 40gr i sprzedając po 50gr możemy na tej transakcji pomnożyć własne pieniądze o 20%. Jeśli odejmiemy od tego podatek oraz opłaty za przelewy to zarobimy ok 12% na czysto w ciągu 6-9 miesięcy.

Oczywiście to nie jest takie proste, że napewno zarobimy ale jeśli chcemy pomnożyć pieniądze to zawsze jest ryzyko, że coś może pójść nie tak. Mimo to podaje kolejny pomysł na rozmnażanie pieniędzy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: