Sprawdzam promocje 200zł za konto w BGŻ BNP Paribas

Sprawdzam promocje 200zł

Dziś zdecydowałem się sprawdzić jak wygląda w praktyce promocja Atrakcyjne konto 2 organizowanej przez BGŻ BNP Paribas. Korzystając z strony blogera, który poleca różne produkty bankowe i ma z tego prowizje wypełniłem formularz zgłoszeniowy, Niech zarobi bloger. Również jeszcze osobę z rodziny aby również przez ten formularz zgłosiła sie do promocji. Każdy z nas otrzyma nagrode po 200zł.

Czytając mojego bloga możesz pomyśleć czy warto za 200 zł bawić się w produkty bankowe? Odpowiem, że opłaca sie. Jeśli miałbyś pojść do pracy i zarobić 200zł to musiałbyś spedzić w niej przynajmniej 8 godzin.

To już druga oferta bankowa którą sprawdzam. Pierwsza była organizowana przez Citi Bank i za wyrobienie karty kredytowej otrzymujesz 300zł. Jeśli dobrze pójdzie to przybędzie mi nagród od banku na kwote 500zł.

Jak w praktyce wygląda zgłoszenie?

Po wypełnieniu formularza Bank wysyła Tobie e-mail z linkiem na dokończenie procedury założenia konto. Tutaj pojawia się moje zapytanie. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego pojawił sie komunikat, żeby założyć konto. Nie było żadnej wiadomości, że został właśnie wysłany e-mail z linkiem na mój e-mail. Czy w ten sposób organizator promocji omija pośredników którzy przekierowali ruch na jego stronę? Może uznać, że konto nie zostało założone przy pomocy pośrednika gdyż nie użyto adresu z poczty e-mail. Nie wiem jak jest.

W każdym razie należy po rejestracji odwiedzić nasza pocztę e-mail.Tam znajdziemy link by dokończyć zakładanie konto. Przebiega ono sprawnie. Według mnie wadą jest to, że zdjęcia dowodu osobistego moga mieć tylko 3 mb. Powinny według mnie mieć wieszką objętość. Miałem trudności z zmniejszeniem objętości zdjęć ale poradziłem sobie. Inna osoba na tym etapie mógłby zrezygnować.

Po zakończeniu wniosku otrzymałem e-mail, że wniosek jest w trakcie rozpatrzenia.

Co należy zrobić by dostać 200zł?

Należy co miesiąc przez 6 miesięcy zrobić przelew z zewnętrzengo  konta na konto w BGŻ w kwocie minimum 1000zł

Wydać z tego konta kartą debetową którą otrzymasz w miesiącu minimum 200zł

Raz w mieisącu zrobić przelew aplikacją banku. Kwota nie ma znaczenia.

Jeśli w/w warunki spełnisz to co trzy miesiące otrzymasz kartę podarunkową Rossmann w wysokości 100zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: