Gdzie najlepiej pojechać w Bieszczady – Solina ?

Gdzie najlepiej pojechać w Bieszczady ? Załóżmy, że już pomnożyłeś swoje oszczędności i teraz Twój problem to jak wydać te zainwestowane pieniądze ?

Ja właśnie zwiedzam nasze Bieszczady. Wybierając się w podróż zastanawiałem się, gdzie najlepiej pojechać w Bieszczady ?W internecie znalazłem informacje, że Solina, Wetlina to takie miejscowości gdzie warto wybrać się w Bieszczady.

Ja opisze w tym wpisie swój pobyt na Solinie. A mianowicie spaliśmy w jednym z pensjonatów. Jest on położony obok wejścia na zaporę. Na zaporze jest trochę ludzi ale nie przypomina to ilości ludzi jak np. na Kropuwkach . Są stoiska gdzie można kupić sobie pamiątki. Na Solinie możesz wykupić rejs statkiem co też zrobiłem. Ogólnie Solinę trzeba odwiedzić będąc na Bieszczadach ale to jeszcze nie są te Bieszczady, które zapierają dech. Co w Solinie mnie zaskoczyło negatywnie to zaniedbane plaże albo ich brak. Kamienie i błoto po stronie Polańczyka. Sądziłem, że jeśli jest to miejscowość turystyczna to plaża powinna spełniać jakieś minimum. Mało możliwości by dziecko mogło popływać w czystej wodzie. Pełno błota. Przez chwilę można mieć wrażenie jakbyś brał kąpiel błotną. Takie jest moje doświadczenie. Wkrótce kolejny wpis o wejściu z miejscowości Muczne na Tarnice – najwyższy szczyt Bieszczad.

3 komentarze

  1. Przyznam się szczerze, że nigdy nie byłem w Bieszczadach, ale każda osoba, która tam zawitała jak najbardziej poleca mi to miejsce. Podobno można tam się maxymalnie wyciszyć i naładować pozytywną energią 🙂 Pozdrawiam!

    • Ja również w Bieszczadach jestem pierwszy raz. Przed wyjazdem w Bieszczady szukałem w google informacji gdzie najlepiej pojechać w Bieszczady. Nie znalazłem tam za wiele informacji dlatego pomyślałem, że wrzucę parę wpisów jak spędzam czas w tym miejscu. Wkrótce napiszę kolejny wpis którędy najlepiej wybrać się na najwyższy szczyt Bieszczad Tarnice.

  1. 2 sierpnia 2018

    […] mnie wyniosła podróż na siedem dni poprzez Soline, Muczne i Wetline? Paliwo sporo bo mam daleko więc około 600 zł. Pozostałe koszty około […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *