Ile kosztuje wyjazd w Bieszczady ?

Ile kosztuje wyjazd w Bieszczady ? Dziś chciałbym napisać ile trzeba zabrać z sobą pieniędzy w Bieszczady. Zabrać mam na myśli ile kosztują Bieszczady.

Pierwszy punkt to koszt paliwa. Wszystko zależy od miejsca z którego ruszasz. Ale uśredniając zużycie paliwa w granicach 7-8 litrów paliwa na 100 km to potrzebujesz na dzień dzisiejszy coś około 40zł na przejechanie 100 km.

Następnie potrzebujesz gdzieś się przespać. Jeśli interesują ciebie minimalne warunki to namiot jest odpowiednim lokum. Jeśli natomiast chciałbyś mieszkać w budynku jak ja to zrobiłem to za osobę w miarę dobrym pensjonacie zapłcisz 100 zł za dobę i to już z śniadaniem.

Kolejnym wydatkiem jest opłata za wstęp do Bieszczadzkiego Parku Narodowego w wysokości 6zł dorośli i ulgowy 3zł.

Pozostaje kwestia jedzenia. Możesz jeść w restauracjach jak ja to robiłem i wtedy na obiad potrzebujesz około 35-40 zł na osobę  lub kupić coś w sklepie i zrobić samemu lub poprostu przejść na ścisłą diete ( oczywiście żartuje)

Ile mnie wyniosła podróż na siedem dni poprzez Soline, Muczne i Wetline? Paliwo sporo bo mam daleko więc około 600 zł. Pozostałe koszty około 1000zł.

Za około 1750 zł spędziłem fajny czas w Bieszczadach. Czy to dużo oceńcie sami.

1 Response

  1. Robert pisze:

    Jeśli kwota jest prawdziwa to nie jest to duży koszt za odpoczynek w Bieszczadach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *