Jak pomnażać pieniądze i zarobić 500 zł

Jak pomnażać pieniądze

i zarobić pół tysiąca?

Dziś chciałbym podsumować dwie promocje bankowe w których wziąłem udział. W sumie zarobię w postaci nagród razem 500 zł.

Pierwsza promocja to karta kredytowa citibankonline za którą dostanę 300zł w zamian za korzystanie z niej i wykonanie przynajmniej 10 transakcji w ciągu dwóch miesięcy. Pięć transakcji na miesiąc. To nie jest dużo.

Druga promocja to założenia konta optymalnego w BGŻBNP Paribas. W tej promocji otrzymam 200 zł. Co trzy miesiące wysłana zostanie mi karta podarunkowa na kwotę 100 zł do Rossmann. Warunki jakie muszę spełnić to przelew na kwotę 1000zł z obcego konta np. członka rodziny (warunek taki, że nie możesz byc współwłaścicielem takiego konta), wydać w miesiącu minimum 200zl przez ich kartę debetową oraz zrobić przelew Ich aplikacją mobilną.

Czy 500 zł to dużo pieniędzy?

Dla każdego z nas kwota 500zł ma inna wartość. Osobiście uważam, że warto poświęcić czas by zarobić te 500zł. Idąc do każdej innej pracy musiałbyś przepracować kilkanaście godzin aby zarobic ta kwotę.

Zastanawiasz się skąd wziąć pieniądze lub masz juz finanse i zastanawiasz się jak pomnażać pieniądze ? Wiele osób zadaje sobie takie pytanie. W wyżej wymienionym przykładzie pokazałem Tobie jak pomnażać pieniądze z tym co już masz.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem nowego telefonu komórkowego LG K8 korzystając z promocji bankowej to zajrzyj tutaj

Napewno za jakiś czas opisze swoje doświadczenia na temat tych promocji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *