Jak pomnożyć 100 zł – konto oszczędnościowe ?

Jak pomnożyć 100 zł ? Kto to wie ? Jak pomnożyć 100 zł w 2019 roku ? Pomnażanie swoich pieniędzy nie jest zawsze prostym zadaniem. Ci, którzy mają mnóstwo pieniędzy i są bogaci mogą mieć zdanie, że więcej pieniędzy się posiada to równa się więcej problemów a ci którzy nie mają pieniędzy lub mają ich bardzo mało mogą Tobie mówić że problem to mało pieniędzy lub ich brak !

Jakkolwiek udało się Tobie zdobyć 100 zł lub może znalazłeś je w parku, jest wiele możliwości pomnażania nawet wtedy kiedy masz tak małą kwotę by inwestować.  Pomnażanie z kwotą 100 zł swojego kapitału nie robi wielkiego wrażenia ale rozpoczęcie wielkiej przygody z inwestowaniem to już coś.

Piękne w mnożeniu kwoty 100 zł jest to, że nawet jak popełnisz jakiś błąd w Twojej decyzji inwestycyjnej  to ten błąd inwestycyjny nie zrobi pustki w Twoich finansach. Taką czystkę w Twoim portfelu mogła by zrobić większa kwota np. 5000 zł

Jedną z możliwości, którą dziś opisze w tym wpisie na pomnażanie 100 zł jest wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe.

W zależności o Twojej sytuacji, otwarcie konta oszczędnościowego może być najlepszym wyborem dla Ciebie. Być może nie masz tak zwanej poduszki finansowej. Może zbierasz na jakiś wakacyjny wypad. Może chcesz zacząć oszczędzać bo masz coś większego w planie do kupienia albo po prostu chcesz zacząć inwestować.. Otwarcie konta oszczędnościowego jest jednym z sposobów do pomnożenia kwoty 100 zł. Smutną wiadomością w odłożeniu na konto oszczędnościowe jest to, że długo zajmie zanim zbudujesz duży kapitał

Jak pomnożyć 100 zł – jedną z możliwości jest otwarcie konta oszczędnościowego.

2 komentarze

  1. K pisze:

    Otwarcie konta oszczędnościowego to dobry pomysł. Nie wiem czy z kwotą 100 zł jest sens odkładać na koncie oszczędnościowym. Z drugiej strony jeśli odkładasz dziecku co miesiąc systematycznie 100 zł to to ma sens.

  1. 23 sierpnia 2018

    […] Drugi pomysł jak pomnożyć 100 zł : otwórz konto oszczędnościowe […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *