Jak pomnożyć 1000 zł ?

Jak pomnożyć 1000 zł? Takie pytanie zadaje sobie osoba, która chciałby zrobić z nadal małych pieniędzy duże pieniądze. Czy jest możliwe pomnożyć 1000zł i pomnożyć te pieniądze ? Tak raczej jest to możliwe.

Przy takiej kwocie trudno będzie zrobić naprawdę duże pieniądze za które kupisz sobie auto, fajny motor lub nowy telewizor. W tym przypadku bardziej chodzi o to by pomnożyć 1000zł i o to  jaki osiągniąć zwrot procentowy z tej inwestycji.  Jeśli wykażesz się przedsiębiorczością i mądrością w obracaniu 1000 zł to o wiele łatwiej będzie Tobie radzić sobie z inwestowaniem większych kwot. Zanim wypłyniesz na dużą wodę naucz się radzić sobie z pozyskiwaniem pieniędzy z mniejszych pieniędzy.

Jeśli wpadłeś na pomysł np. udzielenia pożyczki swojemu znajomemu w wysokości 200zł i On odda Tobie 220zł po miesiącu to jesteś do przodu 20zł. Warto pamiętać, że udzielenie pożyczek to ryzykowny biznes ponieważ gdy kolega lub koleżanka nie odda Tobie Twoich 200 zł to jesteś do tyłu 100%. Z kwotą 1000zł będzie trudno odrobić Tobie straty. Twój biznes może być skazany na klape.

Dlatego ważne jest by dywersyfikować swoje inwestycje. Nie wkładać połowy środków na jednego konia. Należy podzielić środki na inwestycje bezpieczne, ryzykowne i bardzo ryzykowne. Inwestycje bezpieczne to np. lokaty, Inwestycje ryzykowne to np. handel akcjami a bardzo ryzykowne to handel walutami typu forex.

Podsumowując wpis jak pomnożyć 1000 zł bardziej niż o wielkość kwoty którą możesz zarobić liczy się wielkość procentowa którą zarobiłeś. Jeśli zwrot z inwestycji miałeś około 10%w miesiącu  to znaczy, że dobrze zainwestowałaś swoje pieniądze w wysokości 1000 zł . Jeśli z 1000 zł udało ci się po miesiącu lub nawet dwóch, trzech podnieś Twój stan konta np. na 1100 zł to znaczy, że podjąłeś lub podjęłaś dobre decyzje inwestycyjne. Im wyższa kwota tym mniejszy zwrot procentowy będzie z inwestowanej kwoty. Łatwiej jest zrobić 10% z 100 zł niż 10% z 1000 zł.

Jak pomnożyć 1000 zł ? Jeśli masz jakiś pomysł jak to zrobić lub już to zrobiłeś to zapraszam do udzielenia komentarza pod wpisem. Liczę, że macie jakieś ciekawe pomysły jak inwestować pieniądze – nawet takie małe jak 1000zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *