Korzyści z karty kredytowej około 50 zł

Korzyści z karty kredytowej czy są jakieś w ogóle? Dziś w tym wpisie pokaże jak można zarabiać pieniądze poprzez korzystanie z kart kredytowych. Warunkiem otrzymywania korzyści oczywiście jest spłacanie zadłużenia na karcie kredytowej w czasie zgodnym z harmonogramem.

Karta kredytowa Bank Zchodni 1 2 3

Opisze jakie są korzyści z karty. Sam korzystam z dwóch kart kredytowych i otrzymuje pieniądze. Pierwsza to karta kredytowa Banku Zachodniego 1 2 3 a druga karta kredytowa to PKO BP Vitay. Za płacenie kartą kredytową 1 2 3 otrzymujesz zwrot na konto karty 1% za zakupy w marketach, 2% za zakupy paliwa na stacjach paliw oraz 3% za płatnosci w restauracjach oraz fast fastfoodach. Zakładając że wydasz minimum 1000zł na jedzenie, 200 zł na paliwo oraz 250 zł na resutaracje i fastfoody to masz zwrot na konto karty około 20zł. Jeśli wydajesz w swoim budżecie większe kwoty to i większy jest zwrot na konto karty. Kwotę maksymalną jaką Bank Zachodni zwórci na Twoje konto to kwota około 63zł. Widać same korzyści z karty.

Karta kredytowa PKO BP Vitay

Druga karta z której korzystam to karta kredytowa PKO BP Vitay. Za płatności tą kartę zostają naliczane mi punkty Vitay, które mogę potem wymienić m.in. na zakup paliwa na stacji. Ja swoje punkty wymieniam najczęściej na największy rabat przy zakupie paliwa.

Aby zwiększyć możliwość swojego zysku dziele wydatki za które płace kartami. Za doładowanie do telefonu płace kartą kredytową lub PKO BP Vitay. Za wszystko co nie jest zakupem w markecie, zakupm paliwa oraz restauracją płace karta Vitay. W ten sposób pomnażam swoje pieniądze.

Jeśli korzystam z kart w mądry sposób i płace tam gdzie mogę mieć większe korzyści to w ten sposób średnio zwiększam swoje dochody o około 50zł w postaci nagród od banku które wyżej opisałem. Czy 50 zł to dużo? Zależy. Jednak lepiej mieć niż nie mieć. Dużo pracy to nie kosztuje. Wystarczy tylko przy dokonywaniu płatności wyjąć z portfela właściwą kartę kredytową. Dodatkowy plus posiadania karty kredytowej jest posiadanie gotówki, która w każdej chwili jest dostępna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: