Pomnażanie pieniędzy przez punkty Vitay

Punkty Vitay. Dziś chciałbym opisać możliwość pomnażania pieniędzy poprzez uczestnictwo w programach lojalnościowych. Na naszym rynku jest wiele takich możliwości. W tym wpisie chciałbym opisać jak korzystam z programu Vitay i zbieram punkty na stacji paliw oraz za korzystanie z karty kredytowej PKO BP Vitay.

W jakim wieku człowiek zaczyna zastanwiać się jak korzystać z pieniędzy w mądry sposób? Kiedy jest ten moment, że zaczynasz myśleć o emeryturze? W moim opinii taki wiek jest około 35 roku życia. Wtedy prawdopodbnie masz już założoną swoją rodzine, gdzieś już pracujesz, masz prawdopodobnie dziecko…i zastanawiasz co dalej.

Jedną z możliwośći pomnożenia swoich pieniędzy jest korzystanie z ogólnodostępnych programów rabatowych czy lojalnościwych. Dziś chciałbym abys zwrócił uwagę na program Vitay.

Ja korzystam z tego programu i uważam go za dobry. Osobiście rzadko kupuje na stacji produkty inne niż  paliwo. Jest tam jednak drożej niż w markecie. Zbieranie punktów porzez tylko kupno paliwa może trwać bardzo długo ale również się opłaca. I tak wydałbyś pieniądze na paliwo, więc dlaczego nie zadbać o to by przy okazji skorzystać i pozbierać pare punktów. Widząc, że zbieranie punktów vitay na samym paliwie troche trwa skorzystałem z możliwości które daje ten program i zarejestrowałem się w banku na kartę, poprzez którą również zbieram punkty Vitay. Za każde dwa złote mam jeden punkt.

Uznałem, że skoro i tak wydaje swoje pieniądzę na różne rzeczy to warto pozbierać z tego punkty i w ten sposób pomnożyć swoje pieniądze. Więc teraz zbieram punkty na dwa sposoby tj. na stacji i przez zakupy.

                             Zbacz również: Pomnażanie pieniędzy przez program lojalnościowy

Oprócz tego po zalogowaniu się do konta użytkownia na stronie vitay jest możliwość kupowania online u partnerów Orlenu. Z tego również korzystam i zbieram dodatkowe punkty. Najczęściej korzystam z partnerów online typu sprzędt agd i rtv.

Być może dla Ciebie wydaje się to mało wartościowe ale dla mnie to fajny sposób na pomnażanie pieniędzy.

Na co wymieniam punkty vitay? Ja osobiście wymienam je na zakup paliwa. Są trzy opcje. Ja zbieram punkty Vitay by dostać rabat na zakup paliwa w wysokości 80zł.

2 komentarze

  1. 19 marca 2018

    […] Zobacz również: Zbieram punkty Vitay […]

  2. 21 marca 2018

    […] Program lojalnościowy stacji bezynowej […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: