W co zainwestować 100 tysięcy ?

W co zainwestować 100 tysięcy ? Przeglądam forum internetowe, wpisuje w wyszukiwarkę google frazę W co zainwestować 100 tysięcy lub w co zainwestować 100 tysięcy w 2018 roku i wyskakuje mi całe mnóstwo odpowiedzi. Na wielu forach ludzie pytają w co zainwestować swoje pieniądze.

Wychodzi na to, że ludzie mają pieniądze i to nawet sporo. Ostatnio nawet był głośny artykuł o starszej pani około 80 roku życia, która wypłaciła z banku pieniądze w wysokości około kilkudziesięciu tysięcy dolarów a następnie jest pocięła nożyczkami i wyrzuciła do kosza… Prawdopodobnie postąpiła tak gdyż się rozchorowała. Ale wracając do mojego wpisu o tym jak zainwestować 100 tysięcy zł należy zauważyć, że ludzie mają taką gotówę. Masz trochę więcej wolnych pieniędzy niż pozostali i zastanawiasz się w co ją zainwestować. Możliwości jest całe mnóstwo. Możesz np. kupić samochód dostawczy i zająć się wożeniem mebli. Co by nie powiedzieć jeśli będzie zapotrzebowanie na Twoje usługi to pomnożysz swoje pieniądze.

Najłatwiej chyba jest założyć lokatę bankową lub kupić obligacje skarbowe. Jeśli czytasz ten wpis i masz pomysł jak zainwestować 100 tysięcy zł to umieść podpowiedź w komentarzu.


6 Replies to “W co zainwestować 100 tysięcy ?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *